Den žen

Pro někoho je Mezinárodní den žen svátek levných bonboniér a karafiátů, pro někoho naopak příležitost upozornit na důležitá témata týkající se žen.

Pro někoho je Mezinárodní den žen svátek levných bonboniér a karafiátů, pro někoho naopak příležitost upozornit na důležitá témata týkající se žen. Právě této příležitosti jsme se chopili, a v Den žen jsme představili veřejnosti Nadační fond Romany Pavelkové zaměřený na problematiku domácího násilí.

“MDŽ jsem pojala jako šanci poslat alespoň trochu radosti ženám a dětem, které musely z různých důvodů opustit domov a uchýlit se do azylového domu. Spojila jsem síly se společností BeautySense, ta maminkám darovala kosmetické balíčky. Moje nadace pravidelně pořádá hmotné i finanční sbírky. Do této chvíle proběhlo asi 50 hmotných sbírek po celé republice. Dnes jsme předali hračky, oblečení a další věci pro kojence a děti do pěti let. Věřím, že i takováto menší pomoc se počítá a udělá radost matkám s dětmi v azylovém domě na Praze 10,” říká Romana.

  Zpět

Kontakt

Ing. Romana Pavelková
nadace@nfrp.cz

Kristýna Dolníčková
info@nfrp.cz

       

Napište nám

Odeslat

© 2020 Romana Pavelková | Všechna práva vyhrazena