Kdo jsme

Vizí Nadačního fondu Romany Pavelkové je, aby se prostřednictvím našich aktivit lidé učili netoleranci k násilí na sobě i ostatních a nenechali si vzít vizi rovnocenného a láskyplného vztahu. Protože ten, kdo nemá sen, si jej nemůže nikdy splnit.

Komu pomáháme

Naše pomoc je rozdělena do několika oblastí, pomáháme obětem domácího násilí, matkám a dětem bez domova, ohroženým a sociálně vyloučeným dětem. Ve spolupráci s dalšími subjekty podporujeme ty, kteří domácím násilím prošli a nyní hledají pomoc jak hmotnou, tak psychologickou. Pravidelně shromažďujeme hmotné sbírky pro intervenční centra, azylové domy pro matky s dětmi a dětské domovy. Organizujeme akce pro podporu začlenění dětí ohrožených sociálním vyloučením, protože každé dítě si zaslouží šťastné vzpomínky. V neposlední řadě využíváme veškerých možných kanálů k destigmatizaci tématu domácího násilí a jeho prevenci.

Jak můžete pomoci 

1. hmotná sbírka 

Máte doma nevyužité oblečení, hračky, potřeby pro maminky a děti? Pravidelně pořádáme hmotné sbírky pro azylové domy, krizová centra a dětské domovy.

2. finanční sbírka

Rádi byste přispěli jakoukoliv finanční částkou? Můžete ji zaslat na účet nadačního fondu:

901752954/2010

, v případě, že potřebujete potvrzení či darovací smlouvu, ozvěte se nám.

3. jiná pomoc 

Disponujete produkty nebo službami, které byste nám rádi zdarma nabídli? V tuto chvíli uvítáme možnost skladovacích prostor v Praze, nebo třeba partnerství na naší akci Den dětí.

    

Kontakt

Ing. Romana Pavelková
nadace@nfrp.cz

Kristýna Dolníčková
info@nfrp.cz

       

Napište nám

Odeslat

© 2020 Romana Pavelková | Všechna práva vyhrazena