Běh proti násilí

Ani zranění není překážka. Romana Pavelková je patronkou již druhého ročníku charitativní akce Vyběhněme s násilím, kterou pořádá královéhradecká organizace NOMIA. 

Letos v červenci si Romana při tréninku natrhla lýtkový sval, a přestože je stále v rekonvalescenci, zúčastnila se běhu proti násilí.
 
„Když trénuji, tak jedu až nadoraz. To se mi právě při tréninku na Běh proti násilí, který pořádá Poradna pro oběti násilí a Dětské krizové centrum NOMIA v mém rodném Hradci Králové, nevyplatilo. Měla jsem v plánu běžet desetikilometrovou trať, ale vzhledem k tomu, že jsem stále v rekonvalescenci, rozhodla jsem se běžet jenom pětikilometrovou variantu. I tak jsem ji uběhla za 26 minut,“ říká Romana.

Běhu se zúčastnila již druhým rokem a příští rok si s sebou prý na start vezme i posilu. „Loni i letos jsem běžela sama, ale příští rok chci vzít i syna Maxíka. Je tu i kratší okruh pro děti, který má 2,5 kilometru, takže ho chci určitě zapojit,“ svěřila Romana, která se sama aktivně věnuje pomoci obětem domácího násilí, a to prostřednictvím svého nadačního fondu, který založila v roce 2017. „Jsem moc ráda, že mohu být patronkou této akce,“ dodala.

Podívejte se na vidopozvánku.

  Zpět

Kontakt

Ing. Romana Pavelková
nadace@nfrp.cz

Kristýna Dolníčková
info@nfrp.cz

       

Napište nám

Odeslat

© 2020 Romana Pavelková | Všechna práva vyhrazena